Soupis plavidel

  

  1. Rikatan 23299 (Ferengské plavidlo - Ferengský Marauder Class)
  2. Cvičný cíl 1 Ave -CC1 (Cvičný cíl - Raketoplán - klingonský Class)
  3. Cvičný cíl - Vor'cha CV-PEG-001 (Cvičný cíl - Simulovaná třída Vor`cha Class)
  4. Cvičný cíl - D'Derid CV-PEG-002 (Cvičný cíl - Simulovaná třída D´Deridex Class)
  5. Nklon, IRW 2040 (Romulanská válečná loď - Norexan Class)
  6. H´nah, IRW 603 (Romulanská válečná loď - D´Deridex Class)
  7. Pardek, IRW 2032 (Romulanská válečná loď - Norexan Class)
  8. Cvičný cíl 2 Ave -CC2 (Cvičný cíl - Sonda třídy IX Class)
  9. Cvičný cíl 3 Ave -CC3 (Cvičný cíl - Sonda třídy I Class)
  10. Mnein, IRW 515 (Romulanská válečná loď - Romulanská vědecká loď Class)
  11. Ubazzek AS 521 (Andorianská loď - Andoria Class)
  12. Thorina AS 611 (Andorianská loď - Andoria Class)
  13. Mukor AS 230 (Andorianská loď - Andoria Class)
  14. Hurrsi AS 102 (Andorianská loď - Andoria Class)
  15. Mahh CWS 1502 (Cardassijská válečná loď - Keldon Class)
  16. Kirewa, IRW 6339 (Romulanský scout - Romulanský Scout Class)
  17. Neznámý 0 0 (Něco - Class)
  18. Renok CWS 1411 (Cardassijská válečná loď - Galor Class)
  19. Terrh, IRW 151 (Romulanská válečná loď - D´Deridex Class)
  20. Pamag, IKS 0121 (Klingonská válečná loď - D7 (klingonský křižník) Class)
  21. Damar CWS 2480 (Cardassijská válečná loď - Keldon Class)
  22. Gakar CWS 675 (Cardassijská válečná loď - Galor Class)
  23. Omerrh, IRW 1715 (Romulanská válečná loď - D´Deridex Class)
  24. Meeg 2329 (Ferengské plavidlo - Ferengský Marauder Class)
  25. Miraw CWS 686 (Cardassijská válečná loď - Základna Class)
  26. Mirewa, IRW 6311 (Romulanský scout - Romulanský Scout Class)
  27. A´Gar, 972 (Neznámá loď - D7 (klingonský křižník) Class)
  28. Neznámá stanice 2 002 (Neznámá stanice - Neznámá stanice Class)
  29. Neznámá stanice 4 004 (Neznámá stanice - Neznámá stanice Class)
  30. Bonaventure 01 01 (Sonda - Sonda třídy I Class)
  31. Bonaventure 02 02 (Sonda - Sonda třídy II Class)
  32. Neznámý objekt 0 122 (Něco - Neznámý objekt Class)
  33. Irawar, IRW 2132 (Romulanská válečná loď - D´Deridex Class)
  34. Neznámá loď, unknwn_reg (Neznámá loď - Neznámá třída Class)
  35. Parthia CWS 21123 (Cardassijská válečná loď - Galor Class)
  36. T_01 T_01 (Sonda - Sonda třídy IX Class)
  37. Ranar 22142 (Ferengské plavidlo - Ferengský Marauder Class)
  38. Mila CWS 180105 (Cardassijská válečná loď 2 - Cardassian freighter Class)
  39. Groumal CWS 180265 (Cardassijská válečná loď 2 - Cardassian freighter Class)
  40. Korawak CWS 180099 (Cardassijská válečná loď 2 - Cardassian freighter Class)
  41. Siana CWS 180901 (Cardassijská válečná loď 2 - Cardassian freighter Class)
  42. Skaro LSE FA-451 (Unknown Freighter - Neznámá loď Class)
  43. Vrot, IKS 5611 (Klingonská válečná loď - Vor`cha Class)
  44. Mrisk, IKS 5968 (Klingonská válečná loď - Vor`cha Class)
  45. Palmur CWS 44587 (Cardassijská válečná loď - Hideki Class)
  46. Asthmatic, 11606411 (Neznámá loď - Unknown Class)
  47. Hornet, 118988A (Neznámá loď - Bird of Prey (B`rel) Class)
  48. Spear of Kelimano , SAS13890 (Neznámá loď - Hideki modified Class)
  49. Eye of Tiger, SAS13990 (Neznámá loď - Hideki modified Class)
  50. OS Drakho 666613 (Orionská loď - Unknown Class)
  51. Pecora, YT5800c (Neznámá loď - Bird of Prey (B`rel) Class)
  52. Tehca, IRW 2074 (Romulanská válečná loď - Norexan Class)
  53. OS Harassin 70001 (Orionská loď - Unknown Class)
  54. Tehca, IRW 342575 (Romulanský scout - Romulanský Scout Class)
  

  1. Cvičný cíl 236 (Cvičný cíl - Sonda Class)
  2. Dultan CWS 547821 (Cardassijská válečná loď - Galor Class)
  3. Deletham, IRW 16052 (Romulanská válečná loď - Warbird Class)
  4. Siwian, IRW 452 (Romulanská válečná loď - Warbird Class)
  5. Cabira CWS 3665 (Cardassijská válečná loď - Hideki Class)
  6. Sirian CWS 26589 (Cardassijská válečná loď - Galor Class)
  7. Maligor CWS 21145 (Cardassijská válečná loď - Galor Class)
  8. Probe HIR1 (Hreninské plavidlo - solar probe Class)
  9. Hirsuta DBR02 (Hreninské plavidlo - neznámá konstrukce Class)
  10. Tomikon DBR87 (Hreninské plavidlo - Hreninské plavidlo Class)
  11. Probe 02 DBS (Sonda - Solar probe Class)
  12. Kilika, IRW 8898 (Romulanská válečná loď - Scout Class)
  13. Horatis, IRW 24558 (Romulanská válečná loď - Norexan Class)
  14. Hetrechta, IKS 44478 (Klingonská válečná loď - Vor`cha Class)
  15. Gamat CWS 1986 (Cardassijská válečná loď - Galor Class)
  16. Konar, IRW 4016 (Romulanská válečná loď - Scout Class)
  17. Vildrug, IRW 75421 (Romulanská válečná loď - Norexan Class)
  18. Ligura, IRW 64187 (Romulanská válečná loď - D´Deridex Class)
  19. Satelit SA-01 (Sonda - Xerkosanský satelit Class)
  20. Carenax, IRW 489 (Romulanská válečná loď - Norexan Class)
  21. Bortak, IRW 60951 (Romulanská válečná loď - D´Deridex Class)
  22. Prokonzul, IRW 16448 (Romulanská válečná loď - D´Deridex Class)
  23. Dertan CWS 27732 (Cardassijská válečná loď - Keldon Class)
  24. Medox, IRW 684 (Romulanská válečná loď - D´Deridex refit Class)
  25. Borkos, IKS 7458 (Klingonská válečná loď - Vor`cha Class)
  26. Nivar CWS 26435 (Cardassijská válečná loď - Galor Class)
  27. Evekla CWS 27688 (Cardassijská válečná loď - Galor Class)
  28. R´Vast, IKS 4368 (Klingonská válečná loď - Vor`cha Class)
  29. Keldan CWS 28832 (Cardassijská válečná loď - Keldon Class)
  30. Galira CWS 27599 (Cardassijská válečná loď - Galor Class)
  31. Ralisa CWS 35884 (Cardassijská válečná loď - Galor Class)
  32. Manowar, IRW 1965 (Romulanská válečná loď - Norexan refit Class)
  33. Levek CWS 26847 (Cardassijská válečná loď - Keldon Class)
  34. Veldan, IRW 33431 (Romulanská válečná loď - Norexan Class)
  35. Telat CWS 29942 (Cardassijská válečná loď - Keldon Class)
  36. Patal, IRW 3325 (Romulanská válečná loď - D´Deridex Class)
  37. Grewag, IRW 6434 (Romulanská válečná loď - Norexan Class)
  38. rhaeMnei, IRW 1745 (Romulanská válečná loď - D´Deridex Class)
  39. Yorsek, IKS 3251 (Klingonská válečná loď - Vor`cha Class)
  40. rhaeAerv, IRW 3058 (Romulanská válečná loď - Norexan Class)
  41. Y´Chun´Ma, IKS 5416 (Klingonská válečná loď - K´Vort (B´Rel refit) Class)
  42. R´Tach, IKS 2885 (Klingonská válečná loď - Vor`cha Class)
  43. rhaeSTask, IRW 3057 (Romulanská válečná loď - Norexan Class)
  44. rhaeHavraha, IRW 1475 (Romulanská válečná loď - D´Deridex Class)
  45. Khaa, IKS 1701 (Klingonská válečná loď - Vor`cha Class)
  46. Ves neH, IKS 44767 (Klingonská válečná loď - Vor`cha Class)
  47. Rawull, IKS 40894 (Klingonská válečná loď - Vor`cha Class)
  48. HIvDuj , IKS 44744 (Klingonská válečná loď - Negh`Var Class)
  49. S'ta'la LSE 3327 (Unknown Freighter - Raketoplán Class)
  50. Pohir, 873 (Neznámá loď - Pohir Class)
  51. Katika, IKS 7589 (Klingonská válečná loď - Bird of Prey (B`rel) Class)
  52. Neznámé plavidlo, 1728 (Neznámá loď - D7 Class)
  53. L´Tak, IKS 1324 (Klingonská válečná loď - D7 (klingonský křižník) Class)
  54. Gul-Hat, 1112 (Neznámá loď - Galor Class)
  55. Terrilium, IKS 5201 (Klingonská válečná loď - D´Tei Class)
  56. A´Far, 975 (Neznámá loď - D7 (klingonský křižník) Class)
  

  1. USS HERODES NCC-1789 (Cvičná loď - Constitution refit Class)
  2. USS ADVENTURE NCC-69375 (Cvičná loď - Miranda Refit Class)
  3. USS COLORADO NCC-73265 (runabout - Danube Class)
  4. USS CALEDON NCC-73292 (runabout - Danube Class)
  5. USS LEGACY NCC-73245 (runabout - Danube Class)
  6. USS PANDORA NCC-78945 (Federační loď - Nova Refit Class)
  7. STARBASE (nehlásit!) 111 (STARBASE - STARBASE Class)
  8. STARBASE 173 (STARBASE - STARBASE Class)
  9. USS LEGACY-A NCC-73295 (runabout - Danube Class)
  10. Unknown station ??? (work bee - ??? Class)
  11. USS WILDCAT NCC-72458 (Federační loď - Akira Class)
  12. USS DEKARON NCC-3256 (Federální loď - Marauder Class)
  13. USS ATLANTIS NCC-77249 (Zásobovací loď - Intrepid Class)
  14. ZTS Baris 06 (Obchodní loď - Milbo Class)
  15. USS FLEMING NCC-63784 (Federální loď - Nebula Class)
  16. USS IRTISH NCC-73298 (runabout - Danube Class)
  17. USS REEF-sekundární s. NCC-S78245 (Federační loď - Prometheus Class)
  18. USS MACKENZIE NCC-73297 (runabout - Danube Class)
  19. USS TRINITY NCC-61999 (Eskortní loď - Saber Class)
  20. USS Achilles 03 NCC R59883 (Federální raketoplán - Hybrid Class)
  21. USS Achilles 01 NCC R59881 (Federální raketoplán - Hybrid Class)
  22. USS Achilles 02 NCC R59882 (Federální raketoplán - Hybrid Class)
  23. USS Achilles 04 NCC R59884 (Federální raketoplán - Hybrid Class)
  24. USS Achilles 05 NCC R59885 (Federální raketoplán - Hybrid Class)
  25. USS ACHILLES NCC-59888 (Federační loď - Achilles Class)
  26. USS MAJESTIC NCC-24581 (Federální loď - Excelsior Class)
  27. USS VICTORY NCC-9761 (Cvičná loď - Constellation Class)
  28. USS Saint Claire NCC-4523 (Federální loď - Excelsior Class)
  29. USS LYDIA NCC-34121 (Federální loď - Sydney Class)
  30. USS HERCULES NCC-69852 (Federální loď - Akira Class)
  31. USS DORIANNA GREY NCC-44201 (Federální loď - Nebula - zbraňový mo Class)
  32. USS PETER THE GREAT NCC-61540 (Federální loď - Norway Class)
  33. USS DEIMOS NCC-44054 (Federální loď - Galaxy - refit I Class)
  34. USS SIRAK NCC-50291 (Federální loď - Nebula Class)
  35. USS ATHENA NCC-2506 (Federální loď - Oberth Class)
  36. USS COMBATTENTE NCC-43467 (Federální loď - Nebula - zbraňový mo Class)
  37. USS DER SONNENUNTERGANG NCC-41134 (Federální loď - Nebula - zbraňový mo Class)
  38. USS L'ESPOIR NCC-44096 (Federální loď - Intrepid Class)
  39. USS TRITON NCC-39588 (Federační loď - Ambassador - refit Class)
  40. USS Triton 02 NCC R39582 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 6 Class)
  41. USS Triton 03 NCC R39583 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 6 Class)
  42. USS Triton 04 NCC R39584 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 6 Class)
  43. USS Triton 05 NCC R39585 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 7 Class)
  44. USS ESKAMO NCC-59414 (Federální loď - Nebula Class)
  45. USS ASTUA HARHAAN NCC-88389 (Federální loď - Akira Class)
  46. USS TOKYO NCC-68711 (Federální loď - Galaxy - refit I Class)
  47. USS SAVANT NCC-65204 (Federální loď - Defiant Class)
  48. USS FUNDADOR NCC-88715 (Federální loď - Defiant Class)
  49. Neznámá loď X2 (Loď - ? Class)
  50. USS Myrhadon 05 NCC R74235 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 7 Class)
  51. Neznámá loď X (Loď - Mercenary Raider Class)
  52. Neznámá loď X11 (Loď - Fighter Class)
  53. Neznámá loď X9 (Loď - ? Class)
  54. USS Pegasus 05 NCC R75285 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 9 Class)
  55. Neznámá loď X3 (Loď - ? Class)
  56. Neznámá loď X7 (Loď - ? Class)
  57. USS SEALORD NCC-76120 (Cvičná loď - Excelsior Class)
  58. STARBASE 167 (Základna HF - STARBASE Class)
  59. Mi´Rur NSP 21 (vulkanská vědecká loď - Sh'Ran Class)
  60. Sitak NSP 11 (vulkanská vědecká loď - Sh'Ran Class)
  61. Varlok YB002 (Loď - Yucanský bitevník Class)
  62. Hntal 444 (Loď - Hideki Class)
  63. Marauder 01 PIR-1001 (Loď - Hideki Class)
  64. Luhra 3021 (Loď - Neznámá Class)
  65. USS Maryland 01 NCC R74031 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 6 Class)
  66. USS DAKAR NCC-54111 (Federální loď - Centaur Class)
  67. USS Malvasia Nera 04 NCC R77634 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 8 Class)
  68. Tasar AIC-45 (Loď - Korveta Class)
  69. USS Raktar-3 NCC 4332-3 (Federální raketoplán - Ferengský raketoplán Class)
  70. USS Raktar-3 NCC 4329 (Federální raketoplán - Ferengský raketoplán Class)
  71. USS Renew NCC-26356 (Federální loď - Oberth Class)
  72. USS ITHAQUA NCC-74666 (Federační loď - Nova Class)
  73. USS Ithaqua 01 NCC R74661 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 8 Class)
  74. USS Ithaqua 03 NCC R74663 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 18 Class)
  75. USS Ithaqua 02 NCC R74662 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 9 Class)
  76. USS Malvasia Nera 02 NCC R77632 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 7 Class)
  77. USS Malvasia Nera 03 NCC R77633 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 8 Class)
  78. USS Malvasia Nera 05 NCC R77635 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 18 Class)
  79. USS MALVASIA NERA NCC-77637 (Cvičná loď - Cheyenne Class)
  80. USS Malvasia Nera 01 NCC R77631 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 7 Class)
  81. USS Myrhadon NCC 74236-A-R-2 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 11 Class)
  82. USS Myrhadon NCC 74236-A-R-1 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 11 Class)
  83. USS Spartakus NCC-118-1-1 (Federální loď - Peregrin Class)
  84. STARBASE 118 (STARBASE - STARBASE Class)
  85. USS Ticonderoga 06 NCC R68246 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 18 Class)
  86. USS TICONDEROGA NCC-68245 (Cvičná loď - Nebula - zbraňový modul Class)
  87. USS OSLO NCC-71620 (Cvičná loď - Norway Class)
  88. USS SONNATO NCC-21400 (Federální loď - Excelsior Class)
  89. USS YUKOHAMA NCC-72922 (Federální loď - Akira Class)
  90. Temura 474 (Loď - Korveta Class)
  91. USS APPALACHIA NCC-69507 (Loď 23.Flotily - Steamrunner Class)
  92. USS Abaddon 09 NCC R74629 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 11 Class)
  93. USS ABADDON NCC-74623 (Federační loď - Ambassador Class)
  94. USS Oculus NCC-48146 (Federální loď - Olympic Class)
  95. USS ACHILLES NCC-59888-A (Federační loď - Galaxy Class)
  96. USS Myrhadon NCC 74236-A-R-3 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 11 Class)
  97. USS Achilles 06 NCC R59886 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 7 Class)
  98. USS Abaddon 07 NCC R74627 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 11 Class)
  99. USS Abaddon 06 NCC R74626 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 11 Class)
  100. USS USS Achilles 10 NCC 59886-R2 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 9 Class)
  101. USS USS Achilles 11 NCC 59886-R3 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 9 Class)
  102. USS Achilles 13 NCC R59889 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 11 Class)
  103. USS Myrhadon NCC 74236-A-R-5 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 11 Class)
  104. USS Myrhadon NCC 74236-A-R-4 (Federální raketoplán - Raketoplán typ 18 Class)